[Zamknij]
Nie pamiętasz hasła?Przypomnij hasło!
Nie masz jeszcze konta?Zarejestruj się!
 
fotoalbumy
fotoprodukty
drukarnia cyfrowa
-->

O drukarni

Witamy na stronie drukarni cyfrowej cyfrus.pl!

Oferujemy pełen zakres usług poligraficznych: skład, druk oraz introligatornię. Naszą specjalnością jest druk cyfrowy. Wykonujemy zlecenia na druk od jednej sztuki do tysięcy egzemplarzy, na papierze, folii i innych materiałach.

Jakość + terminowość = cyfrus.pl

Najwyższa jakość i terminowość zlecanych prac to znak rozpoznawczy naszej drukarni. W Cyfrusie znajdziesz produkty, które pozwolą rozwinąć Twój biznes i docierać do większej ilości klientów. Owocem naszej pracy są realizacje, które dodadzą energii niejednemu biznesowi.

Bogactwo oferty

Nasza oferta jest niezwykle szeroka i stale poszerzamy jej zakres. W naszej drukarni znajdzie się szereg produktów zarówno dla firm, jak i dla indywidualnego klienta. Każdy produkt w naszej ofercie staramy się standaryzować, aby zapewnić maksymalną jakość usług. Jeśli jednak nie znajdziesz na naszej stronie tego co Cię interesuje, możesz skorzystać z Zapytania niestandardowego – nasi doradcy niezwłocznie na nie odpowiedzą.

To Ty jesteś naszym klientem kluczowym

Każdego Klienta traktujemy priorytetowo. Fachową i niezwykle życzliwą obsługę zapewniamy od pierwszego telefonu. Niezależnie od tego, czy przychodzisz do nas jako duża firma czy jako klient indywidualny staramy się zapewnić najwyższy poziom usług i służyć radą na każdym etepie realizacji.

Nowy system, nowe możliwości

Nasza strona uległa przebudowie wizualnej, ale zmiany dosięgły także techniczną stronę serwisu. Możemy zaproponować teraz nowy rodzaj usługi jaką są foto produkty. Dział ten oparty jest na doskonałym systemie foto kreatorów dzięki, którym w prosty i przyjemny sposób w kilka chwil stworzysz swój własny, niepowtarzalny produkt. Jeśli nie masz swojego projektu, ani nie posiadasz odpowiednich materiałów do jego stworzenia, skorzystaj z modułu tworzenia produktu z gotowych zdjęć. Dajemy Ci dostęp do całego banku zdjęć z serwisu fotolia.pl. Wybierz interesując Cię obrazek i wykorzystaj go w swoim projekcie.