Trwa wczytywanie produktów

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz: 71 792 70 62 / info@cyfrus.pl

• Banery •

 
Galeria
Konfiguracja
Wybierz dłuższy bok banera (cm):
Wybierz krótszy bok banera (cm):
Zgrzewanie krawędzi:
Oczkowanie:
Opaski montażowe:
Przelicz cenę
Termin realizacji:
Cena:
z VAT
Jakość druku – w naszej drukarni banery drukujemy w jakości standardowej (druk 720×720 dpi w 5 pasach). Jest to jakość zalecana dla małych banerów zawierających wiele szczegółów, do oglądania z bliska lub wewnątrz pomieszczeń.
 
Podłoże – banery drukujemy na materiale Frontlit przeznaczonym do jednostronnego zadruku. Równomiernie oświetlony jest doskonale widoczny po zmroku. Druk na tym banerze gwarantuje bardzo wierne odwzorowanie kolorów oraz wysoką trwałość produktu. Jest to materiał o gramaturze 510 g m2.
Banery - frontlit
 
 
Zgrzewanie krawędzi – dwie opcje do wyboru:
 
– nie – jest to wybór zalecany w przypadku małych banerów (do wielkości ok. 1,5×3 m) które będa zawieszone w miejscach nie narażonych na działanie wiatru – np. banery o sprzedaży mieszkań, domów zawieszone na budynkach;
– tak – wybór zalecany w przypadku banerów które będą powieszone w miejscach narażonych na działanie wiatru (np. pomiędzy słupami).
 
Oczkowanie – nasza drukarnia oferuje 3 opcje: co około 50 cm, co około 25 cm, nie. Oczka mają średnicę 12 mm i wykonane są z aluminium.
 
– co około 50 cm – tak standardowo oczkujemy nasze banery.
– co około 25 cm – zalecamy w przypadku banerów które wiszą w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie wiatru (np. banery zawieszone pomiędzy słupami).
– nie – otrzymamy baner bez oczek.

Opaski zaciskowe – 2 opcje – nie i tak.
 
– nie – jeżeli posiadają Państwo opaski zaciskowe, ewentualnie baner będzie zawieszony za pomocą linek lub wkrętów;
– tak – do każdego zamówionego banera dołączymy taką ilość opasek zaciskowych ile będzie w nim oczek.
 
W przypadku gdy potrzebujecie Państwo banera lub banerów w kombinacji której nie można za pomocą kalkulatora wycenić i zamówić prosimy o kontakt pod numerem tel. 71 792 70 62 lub mailem: info@cyfrus.pl. Chętnie wycenimy i wykonamy dla Państwa takie banery.